Kurumsal Web Tasarım

Yazılıma dönüşen tasarım fikirlerinin; estetik çizgisinde hedeflenen amaç için belli ilkeler doğrultusunda uygulanmasıdır.

Web Tasarım Hizmetleri

Özel Tasarım
Kurumsal Tasarım
Responsive Tasarım
Mobil Tasarım
Detaylı Bilgi Al
Responsive Tasarım

Tasarımın farklı ekran çözünürlüklerine göre uyum sağlamasıdır.

Mobil Tasarım

Özellikle de B2C (işletmeden müşteriye)- şu an araştırdığı tasarım ve geliştirme tekniğidir.

Özel Tasarım

İhtiyaca göre şekillenen ve sıfırdan oluşturulan web siteleridir.

Kurumsal Web Tasarım

Hayallerinizi Kodluyoruz

Kurumsal Web Tasarım

Kurumsal Web Tasarım

Kurumsal web tasarım her geçen gün kimliğinizi oluşturmada daha fazla yeniliğe yer açmanıza olanak sunan bir kavramdır. Kurumsallaşma yolunda adımlarınızı daha sağlam atmak ve firmanızın kurumsal kimlik kazanmasında en önemli kısımlardan biri olan tasarımı hayata geçirmek için hazırlık aşamasından bitiş aşamasına dek her husus oldukça önemlidir. Kurumsal web tasarım firmaların, şahısların, markaların, proje ve ürünlerin esasını oluşturmaktadır. Kurum ve kuruluşları çok daha gerçek şekilde tanıtmak ve web sitelerinde kodlamalarını, düzenlemelerini ve internet ortamında yapacakları yayınlama araç ve gereçlerini hayata geçirmek ancak kurumsal web tasarım ile mümkündür.

Kurumsal Web Tasarım
Kurumsal Web Tasarım Hizmeti Nedir?

Kurumsal Web Tasarım Hizmeti Nedir?

Kurumsal web tasarım hizmeti, internette çok daha fazla var olmayı hedefleyen ve online yeterliğini arttırmak isteyen firmalar için önemli bir hizmettir. Web sitesi üzerinden satışları gerçekleştirmek, mevcut olan statüyü geniş kapsamlı hale getirmek ve özellikle de kurumsal kimlik kazanmak açısından kurumsal web tasarım hizmeti mutlaka alanında uzman firmalardan alınmalıdır. Profesyonel şekilde hayata geçirilen web tasarım çalışmaları;

 • İşletme ve kurumların tüm detaylarını kapsar.

 • Tasarımlar SEO uyumlu şekilde harmanlanarak kurumsal bir yapı kazanır.

 • Firmalar bu tasarımlar sayesinde kalıcı ve sağlam hale gelir.

 • Erişim kanalları çok daha fazla kitleye ulaşmayı sağlar.

 • İnternet kullanışında artış yaşanır.

 • Kurumun imajı en etkili şekilde web site kullanıcılarına yansıtılır.

 

Kurumsal Web Tasarım
Kurumsal Web Sitesi Tasarımı Nasıl Olmalıdır?

Kurumsal Web Sitesi Tasarımı Nasıl Olmalıdır?

Etkili bir kurumsal web tasarımı yapılması marka ve projelerin bilinirliğini arttırmaktadır. Bu nedenle bir ürünü pazarlamak, reklam artışı elde etmek, potansiyeli üst düzeye çıkarmak için kalıcı ve profesyonel şekilde sunulan web tasarımından faydalanmak gerekir. Kurumsal anlamda bir web sitesi tasarımı;

 • Kullanıcıları çelişkiye düşürmemeli ve kolay karar vermelerinde etkili olmalıdır.

 • Görsellik büyük metin bloklarından çok daha hızlı şekilde bilgi verdiğinden görsellik açısından zengin bir tasarıma yer verilmelidir.

 • Kurumsal bir web site tasarımında estetik her şeydir. Buna istinaden renkler, duygusal tepkiler, tonlamalar ve metin puntoları dengeli bir şekilde kullanılmalı ve müşteriyi yönlendirici olmalıdır.

 • En önemli maddelerden biri de kurallara sadık kalmaktır. Kurumsal anlamda web sitesi tasarlanırken aşina olunan fikirlerden yararlanmak kullanıcıları rahat ettirir.

 • Kurumsal bir web sitesi tasarımında akıcılık oldukça önemlidir. Bilgiler mantıklı ve kolay bir şekilde takip edilmelidir.

 • Kullanıcı deneyimleri unutulmamalı ve ihtiyaçlar göz önüne alınmalıdır.

 • Web sitesi tasarımı herkes için erişilebilir ve mobil uyumlu olmalıdır.

 • Dijital çağın en önemli ihtiyaçlarından biri olan optimizasyon istasyonu tasarımda mutlaka yer almalıdır.

 • Hedef kitle en başta belirlenmeli ve nihai hedef web sitesi tasarımının stratejik merkezinde yer almalıdır.

Kurumsal Web Tasarım
Kurumsal Kimlik Firmaya Ne Kazandırır?

Kurumsal Kimlik Firmaya Ne Kazandırır?

Tamamen profesyonel düzeyde hazırlanan kurumsal kimlik tasarımı firmalara ilk bakışta tanıma avantajı sunar. Kurumsal anlamda kimlik kazanan bir firma kim olduğunu, nasıl olduğunu ve ne yaptığını net bir şekilde müşterilerine iletme şansını elde eder. Bir firmanın kurumsal kimliği onun savunma silahı olarak kabul edilir. Bu kapsamda kurumsal kimlik;

 • Firmanın ilgililere karşı davranışlarının ölçülebilir olmasını sağlar.

 • Toplumsal anlamda faaliyetlerini arttırmasına olanak sunar.

 • Pazar payını her geçen gün büyütmesinde yardımcı olur.

 • Ürün ve hizmet satışlarını arttırır.

 • Saygınlık elde etmesini sağlar.

 • Markalaşma yolunda tüketicileri ile daha kolay iletişime geçmesini sağlar.

 • Firmanın kendini dilediği boyutta ifade etmesini sağlar.

Kurumsal Web Tasarım

Sıkça Sorulan Sorular

Hizmetimiz hakkında detaylı bilgilere SSS alanından ulaşabilirsiniz. Sıkça Sorulan Sorular alanında cevabını alamadığınız tüm sorular için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bize Ulaşın

Yapılacak web projesine göre fiyatlar değişkenlik göstermektedir. Özelliklerine ve niteliklerine göre değişen web projelerinde hiçbir zaman paket fiyat bulunmamaktadır. Uzmanlarımız sizler için en uygun fiyatla en doğru web sitesini hayata geçirebilirler. Ücret konusunda hiç bir zaman gözünüzü korkutmayın. Bizimle iletişime geçip, huzur bulacağınız ve istediğiniz hizmeti alabileceğiniz bir serüvene hazır mısınız? Çaya bekliyoruz.. blush

Müşteriler, fotoğraflar, video klipler ve ses dahil olmak üzere birden çok içerik türünü birleştiren pazarlama materyalleriyle daha fazla etkileşim kurma eğilimindedir. Tüm bu içerik türlerini dijital pazarlamaya dahil etmek, diğer herhangi bir tanıtım türünden çok daha kolaydır ve bu çok önemlidir. Bu noktada kurumsal web yazılım hizmetleri ile müşterilerinize görsel materyaller sunabilirsiniz.

Kurumsal web tasarım hizmeti alırken güven ve kalite her zaman ön planda olmalıdır. Web tasarım hizmetleri her geçen gün gelişme kaydeden ve internet sitelerinin genel tasarımları kapsayan bir eylemdir. Görsel çalışmalardan içerik çalışmalarına birçok avantaja sahip olan kurumsal web tasarımlarında firma seçimi yapılırken uzmanlık açısından da değerlendirilmelidir.

Kurumsal ya da bireysel olarak kimlik kazanmak ve projelerinizde, web sitelerinizde, ürünlerinizde her zaman ileriye doğru adım atabilmek adına kurumsal web tasarım firması ile çalışmak oldukça mantıklı olacaktır. Dijitalleşmiş dünyada yerinizi kolaylıkla alabilmeniz, ürünlerinizi istediğiniz etkiyi yaratarak pazarlayabilmeniz için öncelikle kurumsal bir kimliğe ve web sitesine sahip olmanız gerekir.

Kurumsal kimlik, kurumunuzun dış dünyaya açılan tarafıdır. Firmaların, şirketlerin, kurumların imajı ne kadar güçlü olursa, profesyonelliği de bu doğrultuda artış gösterir. Kurumsal kimliğe sahip olan firmalar her zaman tüketicilerin zihinlerinde kalıcı bir yer edinir. İmajınızı yükseltmek, dünyaya daha güçlü görünmek, reklam yatırımlarınızda çok fazla maliyetlere girmemek adına kurumsal kimlik kazanmak size büyük ölçüde getirir sağlar.

Sayılarla Bixcod

Sayılarla Bixcod Bixcod olarak Kurulduğumuz günden bu yana sayısız projede bulunarak müşterilerimizin hayallerindeki projeleri hayata geçirdik. Hayallerinizdeki projenin tüm aşamalarında sizlere hizmet sağlamaktayız.

Yazılım Geliştirme Ve Bakımı
DevOps
Siber Güvenlik
AWS ve Azure Altyapı Desteği
Detaylı Bilgi Al
Müşteri Memnuniyeti

1.400+

Proje

2000+

Mutlu Müşteri

%85

Tekrar Eden Müşteri

%100

Müşteri Memnuniyeti

100+

Deneyimli Profesyonel

168

Hizmet Alanı

Makaleler

Kurumsal Web Tasarım ile ilgili makalelerimize göz atınız...

Kurumsal web yazılım çözümleri ile çeşitli ihtiyaçlarınızın en iyi şekilde karşılanmasını ister misiniz? Cevabınızın evet olduğunu duyar gibiyiz. Kurumsallığınızı yansıtan web yazılım çözümleri ile aynı zamanda kaliteyi de hissetmenize yardımcı oluyoruz. Bu noktada beklentilerinize en iyi şekilde cevap vererek kusursuz bir web yazılım hizmetine sahip olmanızı sağlıyoruz.

Web yazılım hizmetleri, internetin ve teknolojinin gelişmesi ile birlikte en önemli konulardan bir tanesi haline gelmiştir. Kurumsal markaların kurumsallıklarını yansıtması için önemli bir unsur olan web yazılım, markanızın ürün ve hizmetlerini de özgürce tanıtmanıza olanak tanımaktadır. Peki, kurumsal web yazılım sizlere neler sunar?

Müşteriler, fotoğraflar, video klipler ve ses dahil olmak üzere birden çok içerik türünü birleştiren pazarlama materyalleriyle daha fazla etkileşim kurma eğilimindedir. Tüm bu içerik türlerini dijital pazarlamaya dahil etmek, diğer herhangi bir tanıtım türünden çok daha kolaydır ve bu çok önemlidir. Bu noktada kurumsal web yazılım hizmetleri ile müşterilerinize görsel materyaller sunabilirsiniz.

Kurumsal  web yazılım hizmetleri müşterilerle iletişim kurmanın yanı sıra, faaliyetlerini izlemenizi sağlar. Satın almadan kısa bir süre önce hangi reklamları ve içerik türlerini gördüklerini izleyebilirsiniz. Bu size hangi pazarlama yöntemlerinin en etkili olduğunu söyleyerek stratejinizi iyileştirmenize ve geliştirmenize olanak tanır.

Modern kültürdeki en etkili figürlerin çoğu, kendilerini çevrimiçi olarak veya sosyal medya aracılığıyla tanıtır. Kurumsal web tasarım bu etkileyicilerle etkileşim kurmanıza ve onların saygısını kazanmanıza olanak tanır. Kartlarınızı doğru oynarsanız, sizi desteklemelerini sağlayabilir, takipçilerinin müşteriye dönüşmesine ve marka bilinirliğini yaymasına yol açabilirsiniz. Siz de kurumsal web yazılımın sağladığı bu avantajlardan en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.

Firmamız kurulduğu günden bugüne kadar müşterilerine kaliteli ve güvenilir yazılım hizmetleri sunmaktadır. Söz konusu hizmetlerden en iyi şekilde yararlanmak ve kusursuz bir deneyim elde etmek için doğru adrestesiniz. Bizimle iletişime geçerek bu konuda profesyonel bir şekilde bilgi alabilir ve hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. Hadi, kaliteli ve güvenilir hizmetlerden yararlanmak için hemen harekete geçin.