Hakkımızda

Bixcod Yazılım olarak, hızla gelişen teknolojiyi takip ediyor ve firmaların ihtiyaçları doğrultusunda en güncel teknolojilerle çözümler sunuyoruz. Web tasarım ve yazılım çözümleri gibi alanlarda uzmanlığımızı kanıtladık ve birçok referansla başarımızı gösterdik. Dijital dünyanın hayatımıza her geçen gün daha fazla entegre olmasıyla, markaların ve firmaların kendilerine yer bulmaları çok önemli hale gelmiştir. Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutuyor ve sunduğumuz çözümleri iş etiğiyle birleştirerek sağlıyoruz.

İstanbul'daki merkezimiz, dünya genelinde üç kıtada ve Avrupa'nın yedi farklı ülkesinde firmalar için yazılım çözümleri sunmaktadır. Nerede olursanız olun, projelerinizde sizinle iş birliği yapmaya hazırız.

Yazılım, siber güvenlik ve CIO danışmanlığı alanlarında uzmanlaşmış çözüm sağlayıcısı olarak, dijital ihtiyaçlarınızı karşılamak için kapsamlı ve güvenilir çözümler sunuyoruz. Disiplinli yaklaşımımızla, müşterilerimizi dijital evrene başarıyla adapte ediyoruz ve müşteri memnuniyetini en önde tutuyoruz.

Çevresel ve toplumsal sorumluluklarımıza da büyük önem veriyoruz. Deneyimli ekibimiz, teknolojik gelişmeleri yakından takip ediyor ve ihtiyaçlarınızı analiz ederek size en uygun çözümleri sunuyor.

Bixcod Yazılım ile ortaklık kurarak, rekabetçi dijital ortamda öne çıkın ve başarınızı garantileyin.


7000+

Mutlu Müşteri

+10

Yıllık Deneyim

%100

Memnuniyet


Sayılarla Bixcod

Sayılarla Bixcod Bixcod olarak Kurulduğumuz günden bu yana sayısız projede bulunarak müşterilerimizin hayallerindeki projeleri hayata geçirdik. Hayallerinizdeki projenin tüm aşamalarında sizlere hizmet sağlamaktayız.

Yazılım Geliştirme Ve Bakımı
DevOps
Siber Güvenlik
AWS ve Azure Altyapı Desteği
Detaylı Bilgi Al
Müşteri Memnuniyeti

1.400+

Proje

2000+

Mutlu Müşteri

%85

Tekrar Eden Müşteri

%100

Müşteri Memnuniyeti

100+

Deneyimli Profesyonel

168

Hizmet Alanı