Hazır Web Sitesi

Kullanıcılara kod vermeye gerek kalmadan tamamen hazır bir şekilde kullanılmaya başlar.

Hazır Web Sitesi Avantajları

Hızlı Kurulum
Start -up Projesi
Düşük Maliyet
Revize Desteği
Start-up Projesi

Küçük ölçelkli firmalar tarafından tercih edilebilir.

Hızlı Kurulum

Firma içerikleri girilir.

Düşük Maliyet

Maliyeti sıfırdan yazılım yapmak kadar fazla değildir.

Hazır Web Sitesi

Hazır web sitesi web tasarım konusunda henüz bir bilgi ve deneyime sahip olmayanlar ya da web site tasarımlarına büyük maliyetler ayırmak istemeyenler için avantajlı bir durumdur.

Hazır Web Sitesi

Hazır Web Sitesi

Hazır web sitesi web tasarım konusunda henüz bir bilgi ve deneyime sahip olmayanlar ya da web site tasarımlarına büyük maliyetler ayırmak istemeyenler için avantajlı bir durumdur. Herhangi bir programlama dili kullanılarak istek ve ihtiyaçlar doğrultusunda modüllerin kodlanması ve standart olarak müşteriye sunulması kısaca hazır web sitesi olarak tanımlanır. Kullanıcıya büyük oranda kolaylık sunan bu sitelerin ara yüzü teslim edilir. Herhangi bir kod girişi veya yüklemesi yapılmaya gerek kalmadan kullanıcılar hızlıca hazır web sitelerini kullanmaya başlayabilirler. Hazır web siteleri sayesinde;

 • İhtiyaç duyulan çeşitli modüller entegre şekilde sunulmaktadır.

 • Açık kaynak yazılımlarına sahip olduklarından güncellemelere sürekli olarak devam edilmektedir.

 • Kurumsal web tasarım firmaları tarafından hazırlanan hazır web sitelerinde şablonlar sunulmakta ve müşteri dilediğini seçmektedir.

 • Site içeriğinde yer alacak olan tüm ürünler, fotoğraflar, video ve hizmetler dilediğiniz zaman aktif dilediğiniz zaman pasif hale getirilebilir.

 • Sunucu güvenliği sağlayan hazır web sitelerinde günlük yedekler aldırılır.

 • Sektörel gelişmeler ve teknik destekler, sitenin kodları kullanıcıya teslim edilmeden önce kontrol edilir.

Hazır Web Sitesi
Web Sitesi Hazırlarken Nelere Dikkat Edilmeli?

Web Sitesi Hazırlarken Nelere Dikkat Edilmeli?

 

Bir web sitesi hazırlarken, kullanıcıların hazır bir şekilde siteyi teslim alacağı temel olarak göz önüne alınır. Hazır web sitesi, kullanıcılara kod vermeye gerek kalmadan tamamen hazır bir şekilde kullanılmaya başlar. Buna istinaden tasarım sürecinde en önemli etkenlerden biri temiz, kullanışlı ve çekici bir site oluşturmaktır. Kullanıcının hedeflerine ulaştıran bir web sitesi hazırlanırken dikkat edilmesi gereken hususlar şunlardır;

 • Tasarımı ziyaretçileri etkileyecek bir temaya sahip olmalıdır.

 • Neyin nerede görünmesi gerektiğine doğru şekilde karar verilmeli ve planlama doğrultusunda hareket edilmelidir.

 • Mümkün olduğunda sitede yer alan her sayfadan diğer sayfalara bağlantılar yer almalıdır.

 • Hazırlanan site web tarayıcıları ile uyumlu olmalıdır.

 • Fiziksel açıdan renk dengesi kurulmalı, arka plan ve yazı renkleri gözü yormamalıdır.

 • Yazılar tutarlı, akıcı ve okunabilir olmalıdır.

 • Arama motorlarına dost bir alt yapı kullanılarak oluşturulmalıdır.

 • Orijinal içerikler kullanılmalı ve kaliteli görsellere yer verilmelidir.

Hazır Web Sitesi
Sipariş Sonrası Destek Ne Kadar Önemli?

Sipariş Sonrası Destek Ne Kadar Önemli?

Her sektörde olduğu gibi e-ticaret ve hazır web sitesi kurulumlarında müşteriye karşı her zaman destek devam etmelidir. Müşteri hangi sektörde olursa olsun satın alması gereken şey ürün ve hizmet olmasına rağmen, satın alma eylemi son durak değildir. Bu nedenle ürünlerinizi yüksek pazar payı elde ederek satmak istiyorsanız müşteri ilişkilerine her zaman önem vermelisiniz. Müşteri sadakati hazır bir web sitesi kullansanız dahi oldukça önemlidir. Markalar ve işletmelerin giderek sektörde daha fazla ön plana çıkması ve satışların istenilen düzeyde olması müşteri memnuniyeti ile doğru orantılıdır.

Bu durumda sipariş sonrası müşteri ilişkileri de verdiğiniz hizmete dahil bir eylemdir. Satış ve sipariş sonrası destek;

 • Müşterilerin güvenini arttırır.

 • Süreci daha somut bir şekilde yürütmenize olanak sağlar.

 • Müşteriler ile iletişim kurma hızını arttırır.

 • İşletmelerin dijital ortamda dahi işini ne kadar ciddiye aldığını gösterir.

Hazır Web Sitesi
Bixcod Size Ne Sunar?

Bixcod Size Ne Sunar?

Hazır web sitesi kurulumlarından e-ticaret çözümlerine, hazır yazılımlardan kurumsal yazılımlara dek bu sektörde en iyisi olmaya devam eden Bixcod sayesinde istek ve ihtiyaçlarınızı karşılayan birçok hizmet alabilirsiniz. Bixcod yazılım firması olarak;

 • Sizlere her zaman özel çözümler üretmekte ve ihtiyaçlarınızı karşılama doğrultusunda gayret göstermekteyiz.
 • Hazır tasarım hizmetlerimizde hazır tema ve şablonlar sunarak işinizi kolaylaştırmaktayız.
 • Uygun fiyatlı ve tamamen profesyonel hazır yazılımlar sayesinde işinizi güncel bir şekilde yapmanıza olanak sunmaktayız.
 • Yenilikçi ve güvenilir özel yazılımlarımız sayesinde internette eşi benzeri olmayan bir firma olarak anılmanızda önemli bir yere sahibiz.
 • Özel tasarımları beklentileriniz doğrultusunda şekillendirmekteyiz.
 • Ekstra taleplerde bulunmanıza imkân tanımaktayız.
 • Depo ve stok çözümlerimiz sayesinde ürünlerinizin kontrolünü yapmanızı sağlarız.
 • Artan taleplerin karşılanması ve ürünlerle ilgili bilgi vermek amacıyla depo ve stok çözümlerinde profesyonelliği gözler önüne sermekteyiz.
Hazır Web Sitesi

Sıkça Sorulan Sorular

Hizmetimiz hakkında detaylı bilgilere SSS alanından ulaşabilirsiniz. Sıkça Sorulan Sorular alanında cevabını alamadığınız tüm sorular için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Marka bilinirliğini arttırmak ve ürün ya da hizmeti daha kolay şekilde pazarlamak adına web siteleri her zaman en temel ihtiyaçlar arasında yer alır. Potansiyeli arttırmada büyük bir öneme sahip olan hazır web sitesi kullanımları ise müşterilerin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda elbette değiştirilebilir. Tasarımlar bir tema üzerine kurulu olduğundan, alınan hazır web siteleri ürün ya da hizmet ile alakalı olmadığında değişikliğe gidilmesi mümkündür.

Kurumsal hazır web siteleri elbette farklı sektörler için kullanılabilir niteliklere sahiptir. Orijinal içerikler kullanılarak oluşturulan ve profesyonel tasarımlara sahip olan kurumsal hazır web siteleri sürekli güncel tutulur. Yapılan hizmeti, projeyi, markayı ya da ürünleri daha fazla kitleye ulaştırmak adına web sitesi kullanımı dijital dünyanın temel bir ihtiyacı haline gelmiştir.

Tüm site hazırlama aşamalarında olduğu gibi hazır web sitesi kurulumlarında da kodlamalara gerek duyulmaktadır. Kalıcı ve başarılı bir alt yapı oluşturmak için kodlama bu sektörün olmazsa olmaz eylemlerinden birisidir. Çeşitli programlar kullanılarak hazır web sitelerinde kodlama yapılabilir. Kodlama, sitenin çok daha sağlam şekilde uzun vadeli kullanımına olanak sunar. Bu nedenle mutlaka kodlama yazılımları kullanılarak hazırlanan web sitelerini tercih etmek daha fazla avantaj sağlar. Kullanılan dil ulusal ve uluslararası düzen ve değişikliklere uyumlu olmalıdır.

Sayılarla Bixcod

Sayılarla Bixcod Bixcod olarak Kurulduğumuz günden bu yana sayısız projede bulunarak müşterilerimizin hayallerindeki projeleri hayata geçirdik. Hayallerinizdeki projenin tüm aşamalarında sizlere hizmet sağlamaktayız.

UI/UX Tasarım Hizmeti
Yazılım Hizmeti
Dijital Pazarlama Hizmeti
SEO Hizmeti
Müşteri Memnuniyeti

1.400+

Proje

7000+

Mutlu Müşteri

1.000.000+

E Ticaret Satışı

650.000+

Google Index

168

Hizmet Alanı

23.000+

Reklam

Makaleler

Kurumsal Web Tasarım ile ilgili makalelerimize göz atınız...

Kurumsal web yazılım çözümleri ile çeşitli ihtiyaçlarınızın en iyi şekilde karşılanmasını ister misiniz? Cevabınızın evet olduğunu duyar gibiyiz. Kurumsallığınızı yansıtan web yazılım çözümleri ile aynı zamanda kaliteyi de hissetmenize yardımcı oluyoruz. Bu noktada beklentilerinize en iyi şekilde cevap vererek kusursuz bir web yazılım hizmetine sahip olmanızı sağlıyoruz.

Web yazılım hizmetleri, internetin ve teknolojinin gelişmesi ile birlikte en önemli konulardan bir tanesi haline gelmiştir. Kurumsal markaların kurumsallıklarını yansıtması için önemli bir unsur olan web yazılım, markanızın ürün ve hizmetlerini de özgürce tanıtmanıza olanak tanımaktadır. Peki, kurumsal web yazılım sizlere neler sunar?

Müşteriler, fotoğraflar, video klipler ve ses dahil olmak üzere birden çok içerik türünü birleştiren pazarlama materyalleriyle daha fazla etkileşim kurma eğilimindedir. Tüm bu içerik türlerini dijital pazarlamaya dahil etmek, diğer herhangi bir tanıtım türünden çok daha kolaydır ve bu çok önemlidir. Bu noktada kurumsal web yazılım hizmetleri ile müşterilerinize görsel materyaller sunabilirsiniz.

Kurumsal  web yazılım hizmetleri müşterilerle iletişim kurmanın yanı sıra, faaliyetlerini izlemenizi sağlar. Satın almadan kısa bir süre önce hangi reklamları ve içerik türlerini gördüklerini izleyebilirsiniz. Bu size hangi pazarlama yöntemlerinin en etkili olduğunu söyleyerek stratejinizi iyileştirmenize ve geliştirmenize olanak tanır.

Modern kültürdeki en etkili figürlerin çoğu, kendilerini çevrimiçi olarak veya sosyal medya aracılığıyla tanıtır. Kurumsal web tasarım bu etkileyicilerle etkileşim kurmanıza ve onların saygısını kazanmanıza olanak tanır. Kartlarınızı doğru oynarsanız, sizi desteklemelerini sağlayabilir, takipçilerinin müşteriye dönüşmesine ve marka bilinirliğini yaymasına yol açabilirsiniz. Siz de kurumsal web yazılımın sağladığı bu avantajlardan en iyi şekilde yararlanabilirsiniz.

Firmamız kurulduğu günden bugüne kadar müşterilerine kaliteli ve güvenilir yazılım hizmetleri sunmaktadır. Söz konusu hizmetlerden en iyi şekilde yararlanmak ve kusursuz bir deneyim elde etmek için doğru adrestesiniz. Bizimle iletişime geçerek bu konuda profesyonel bir şekilde bilgi alabilir ve hizmetlerimizden en iyi şekilde yararlanabilirsiniz. Hadi, kaliteli ve güvenilir hizmetlerden yararlanmak için hemen harekete geçin.