PLC & HMI Otomasyon

web design

PLC & HMI Otomasyon

 

HMI mimikleri ve diyagramları, Trafik, Telemetri ve Ağ İzleme ekranları ve diğer görevler gibi gerçek zamanlı verileri görüntüleyen görsel arayüzler oluşturmak için son derece esnek ve sağlam bir grafik çerçevedir.

Birçok modern kontrol sistemi, bir proseste kullanılan valfleri, pompaları, motorları ve diğer makineleri kontrol etmek için Programlanabilir Mantık Kontrolörü (PLC) kullanır. Proses personeli, bilgisayar tabanlı bir İnsan Makine Arayüzü (HMI) ürünü ile PLC sistemi ile etkileşime girebilir. İyi tasarlanmış bir PLC ve HMI kombinasyonu, bir işletmenin süreç otomasyonu ihtiyaçları için güçlü bir temel görevi görecektir.

İşletmenizin hem PLC hem de HMI konusunda yardıma ihtiyacı varsa, BİXCOD Yazılım Danışmanlık Ticaret LTD.ŞTİ.  yardıma hazırdır. PLC ve HMI programlama sunuyoruz. Mevcut geliştirme platformları hakkındaki bilgimiz ve kapsamlı sistem kontrol geçmişimizle, süreç verimliliğinizi artıracak kanıtlanmış teknolojiler sunabiliyoruz.

 

PLC Programlamanın Faydaları

 

PLC programlama işletmeler için son derece değerlidir. Avantajlarından birkaçı:

 

  • İmalat ve test, karmaşık montaj ve proses kontrolü konularında yardım arayan üreticilere uygun maliyetli çözümler sunar.
  • Eski tekniklerin yürütemeyeceği karmaşık ve dinamik prosedürler üretir.
  • Malzeme maliyetlerini azaltır ve kablolamayı basitleştirir.
  •  

HMI Programlamanın Faydaları 

 

HMI'nın grafik arayüzü, ona rakiplerine göre bir avantaj sağlar. Arayüzü kullanıcı dostudur ve kolay tanımlama için renk kodlamasına sahiptir. HMI'nin diğer faydaları şunlardır:

 

  • Güvenilir Mesajlaşma
  • Daha İyi İletişim
  • Daha Kolay Genel Yönetim
  • Daha az maliyet

app

Aklınızda sorularınız mı var?

Alanında Uzman Ekibimiz ile görüşerek aklınızdaki fikirleri anlatabilir, projeniz için yol haritamızı birlikte oluşturabiliriz.

Detaylı Bilgi

PLC & HMI Otomasyon hakkında aklınızdaki soruların cevabını bulamadınız mı?
Bizimle iletişime geçerek detaylı bilgiye anında ulaşabilirsiniz.

İletişim Whatsapp
working with client