Google Ads Pazarlama | Adwords Reklamları | Google Ads Reklam Verme

web design

Google Ads Reklam Yönetimi

Google Ads en hızlı şekilde müşterilere ulaşmak isteyen kullanıcıların tercih ettiği 1 numaralı reklam verme aracıdır. Potansiyel müşterilere ulaşmak için yapılan farklı dijital çalışmalara (seo, sosyal medya pazarlama vb.) göre hedef kitleye reklama çıkıldığı gün ulaşma şansınız mümkündür. Burada doğru bir reklam süreci yönetimi için kritik hususlar vardır. Süreçlerden bir kaçından bahsetmek gerekirse altyapısı müsait olmayan veyahut altyapı anlamında sorun yaşayan web siteleri Google Ads reklamlarında rakip firmalarına göre daha fazla maliyet ödeyecektir.

Google Adwords Reklam Verme 

Bixcod ile çalışan müşterilerimize web sitelerinin detaylı bir raporunu ve düzeltilmesi, iyileştirilmesi gereken yerler var ise bunları hem rapor hem de toplantı anlamında iletmekteyiz. Web sitesi hazır olduktan sonra müşterimizin sektörünü ve hedef kitlesini doğru tanımak için kendisinden dinliyoruz. Bu süreçleri takip eden bir sonraki adım ise müşterimize doğru kitleleri yönlendirmek için hangi reklam stratejilerinin oluşturulacağı oluyor.

Bixcod Dijital Pazarlama bölümünde çalışan tüm ekip arkadaşlarımız Google Yetkinlik sınavlarına tabi tutulup bu sınavları başarı ile geçen ekip arkadaşlarımız olduğu için profesyonel bir reklam yönetimi konusunda güvenilir ve başarılı bir hizmete sahip oluyorsunuz. En kısa sürede başarılı bir reklama sahip olmak istiyorsanız Bixcod ile iletişime geçebilirsiniz !

app

Aklınızda sorularınız mı var?

Alanında Uzman Ekibimiz ile görüşerek aklınızdaki fikirleri anlatabilir, projeniz için yol haritamızı birlikte oluşturabiliriz.

Detaylı Bilgi

Google Ads Pazarlama | Adwords Reklamları | Google Ads Reklam Verme hakkında aklınızdaki soruların cevabını bulamadınız mı?
Bizimle iletişime geçerek detaylı bilgiye anında ulaşabilirsiniz.

İletişim Whatsapp
working with client