HelpDesk Saha Desteği

HelpDesk saha desteği personel desteğinin en iyi şekilde sunulduğu alanlardan birisidir.

HelpDesk Saha Desteği Kapsamında

Hızlı
Sorunsuz
Verimli
Sürekli
Detaylı Bilgi Al
Saha desteği kapsamında ;

Bilişim sorunları büyük ölçüde giderilir.

Saha Desteği kapsamında ;

Donanım ve yazılımla alakalı tüm bilgilere detaylı şekilde erişim sağlanır.

Saha desteği kapamında;

Gerekli tüm kayıt işlemleri üst düzey kalitede yapılır.

HelpDesk Saha desteği IT süreçlerinin yönetilmesinde kilit bir role sahiptir.

HelpDesk Saha Desteği

HelpDesk Saha Desteği

HelpDesk saha desteği personel desteğinin en iyi şekilde sunulduğu alanlardan birisidir. Bir işletme, kurum, firma, şirket ya da birey olarak saha destek çözümlerini profesyonel düzeyde almak ister misiniz? Evet dediğinizi duyar gibiyiz. O halde hiç vakit kaybetmeden tamamen profesyonel şekilde Bixcod tarafından sunulan HelpDesk saha desteği hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. Yardım masası olarak da adlandırılan HelpDesk, teknik taleplerin karşılanmasında oldukça önemli bir role sahiptir. Herhangi bir ürün ya da hizmet sunmak istediğinizde ve bunu dijital ortamda en üst düzeyde hayata geçirmek istediğinizde her açıdan profesyonel şekilde hizmet almak önem arz eder. Burada devreye giren HelpDesk saha desteği sayesinde firmanızın daha büyük yerlere gelmesini sağlayabilir ve işletmenize daha profesyonel bir görünüm kazandırabilirsiniz. Bixcod firmamız tarafından tamamen alanında uzman bir ekip ile sunulan HelpDesk saha desteği teknik açıdan tüm destek taleplerinize yanıt verir. Saha desteği kapsamında;

 • Bilişim sorunları büyük ölçüde giderilir.
 • Donanım ve yazılımla alakalı tüm bilgilere detaylı şekilde erişim sağlanır.
 • Gerekli tüm kayıt işlemleri üst düzey kalitede yapılır.
 • Bilgisayarda kurulu olan tüm uygulamaların kullanımındaki sorunlar çözüme kavuşur.
 • Hata durumlarında bir çağrı ile konfor elde edilir.
 • Zamandan ve masraflardan tasarruf edilir.
 • İnsan ilişkileri belirli düzeyde kaliteli bir biçimde aşama kaydeder.
 • Çıkan sorunlarda tamamen çözümlere odaklanılır.
 • Tek bir bağlantı noktasından birden fazla bağlantı noktasına erişim sağlanır.
 • Müşteriler ile kurulan iletişimler daha verimli hale gelir.
 • Müşterilerin sorularına efektif şekilde dönüşler sağlanır.
 • Müşteri memnuniyeti büyük ölçüde ölçülebilir.
HelpDesk Saha Desteği
Saha Desteği Nedir?

Saha Desteği Nedir?

HelpDesk saha desteği kullanıcılara bilgisayar ve teknolojik cihazlarla alakalı tüm sorunlarda yardımcı olan bir sistem ya da departman olarak tanımlanır. Bir şirket olarak müşterilerinize ya da kullanıcılarınıza hem sorunsuz hem kusursuz hem de 7 gün 24 saat boyunca yanıt verebilmek adına sizler de web siteleriniz üzerinden HelpDesk saha desteği alabilirsiniz. Bixcod firmamız sayesinde deneyimli ve alanında uzman, bilgi birikimi oldukça fazla olan ekibimizle çalışabilirsiniz. Firmamızdan alacağınız HelpDesk saha desteği yazılım hizmeti sayesinde;

 • Müşterileriniz ile daha güven temelli iletişim kurabilirsiniz.
 • Kusursuz boyutlarda hizmet sunmaya devam edebilirsiniz.
 • İşlemlerinizde herhangi bir aksaklıkla karşılaşmazsınız.
 • İhtiyaç duyduğunuz personelleri kısa sürede en doğru şekilde temin edebilirsiniz.

Özellikle de IT süreçlerinin yönetilmesinde kilit bir role sahip olan HelpDesk saha desteği tüm çalışanları ve müşterileri de tek bir çatı altında toplar. Kısa süre içerisinde tüm taleplerin ve sorunların çözülmesine ve karşılanmasına olanak sağlar. HelpDesk saha desteği;

 • Bilgi yönetiminde ihtiyaç duyulan tüm araçların kullanılmasına olanak sunar.
 • Tüm işlemleri pratik düzeye çeker.
 • Aktivitelerin daha yakından takip edilmesini sağlar.
 • Sorunlara merkezî bir şekilde en iyi çözümleri bulur.
 • Aktif bir şekilde problem çözme imkânı sunar.
 • Açılan, cevaplanan ve hatta bekletilen telefon sayılarını dahi gösteren istatistikler sunar.
 • En iyi çözümler sayesinde firmalara ait tüm etkinlikleri ve verimliliği arttırmış olur.
HelpDesk Saha Desteği
Saha Destek Elemanı Ne İş Yapar?

Görevleri Nelerdir?

HelpDesk saha desteği kapsamında en önemli role sahip olan bireyler elbette saha destek elemanlarıdır. O halde saha destek elemanları tam olarak ne iş yapar ve görev ile sorumlulukları nelerdir? Farklı iş kollarında sık sık ihtiyaç duyulan meslek gruplarından biri haline gelen saha destek elemanlarının görev ve sorumlulukları çalıştığı sektöre göre değişiklik gösterebilir. Ancak genel hatlarıyla ele almak gerekirse, saha destek elemanlarının görevleri şu şekilde sıralanabilir;

 • Küçük ya da büyük ayırt etmeksizin tüm işletmelerin gelirlerini arttırmak üzerine satış yaparlar.
 • Belli bir müşteri portföyü üzerinde ilerleyerek daha gerçekçi hedefler koyarlar.
 • Şirketlerin hali hazırda var olan müşterileri ile görüşme sağlayarak ürün satışı yaparken ya da hizmet geliştirirken daha detaylı içeriklere yer verirler.
 • Potansiyel müşteriler ile sağlam ilişkiler kurar ve sunulan mal ve hizmetin satışını arttırırlar.
 • Rakip şirketlerin takibini yaparak ürünleri ve hizmetleri hakkında bilgi sahibi olurlar.
 • Müşteri memnuniyetini arttırmaya yönelik etkinlik ve çalışmalar düzenler ve gerek duyulduğu takdirde büyük organizasyonlar düzenlerler.
 • Firmalar tarafından kendilerine verilen yetkileri kullanarak satış hedeflerine daha kısa sürede ulaşmak için doğru stratejileri üretir ve hayata geçirirler.
 • Firmaların maliyetlerini hesaplar, analiz eder, raporlarını çıkarır ve faturaları kesilen ürünleri en hızlı ve sorunsuz şekilde müşteriye ulaştırırlar.
HelpDesk Saha Desteği
Saha Destek Elemanı Olmak İçin Gerekenler Nelerdir?

Saha Destek Elemanı Olmak İçin Gerekenler Nelerdir?

HelpDesk saha desteği hizmetinde en kilit birey saha destek elemanıdır. Saha destek elemanları alanında uzman olduğunda, hizmet sundukları müşterilerden her zaman olumlu dönütler aldıklarında ve özellikle de unvanlarına yakışır derecede hizmet verdiklerinde çok daha önemli bir düzeye sahip olmaktadır. Bu nedenle etkili şekilde çalışan bir saha destek elemanı olmak içim gerekli olan bazı şartlar mevcuttur. Bu şartlar şu şekilde sıralanır;

 • En az lise mezunu olan bireyler saha destek elemanı olarak çalışmaya hak kazanırlar.
 • Üniversite düzeyinde eğitim alan saha destek elemanları daha çok finans, işletme, pazarlama gibi maliye ile yakından ilgili olan dallardan tercih edilir.
 • İktisat ve mühendislik mezunları da lisans eğitimini tamamladıktan sonra saha destek elemanı olarak çalışabilirler.

Saha destek elemanı olarak HelpDesk saha desteği hizmeti sunmak için çalışmak istenilen sektörün eğitim şartları da göz önünde bulundurulmalıdır. Saha destek elemanı olmak için ağırlıklı olarak pazarlama ve satış üzerine derslerin alındığı lisans bölümleri okunabilir. Aynı zamanda lisans düzeyinde eğitim alanlar için yabancı dil dersleri de zorunlu olarak verilir. Bu sayede müşteriler ve kullanıcılar arasında yabancı dil konuşan ya da kullananlar ile iletişim kurmakta herhangi bir zorluk yaşanmaz.

Profesyonel düzeyde HelpDesk saha desteği almak istediğinizde ve firmanıza yönelik tüm ihtiyaçları en doğru şekilde karşılamak istediğinizde Bixcod ekibimize başvurabilirsiniz. Firmanızın pozisyon açığını doldurur, faturalı şekilde hizmet sunar ve ihtiyaçlarınızın giderilmesi adına doğru stratejiler üretiriz. Personellerinizin maaşı bizim tarafımızdan ödenir ve fatura kesilerek tamamen resmi şekilde hizmet sunulur. Böylece hiçbir soruna yer vermeden işletmenizi büyütmeye devam edebilirsiniz.


 

HelpDesk Saha Desteği

Sıkça Sorulan Sorular

Hizmetimiz hakkında detaylı bilgilere SSS alanından ulaşabilirsiniz. Sıkça Sorulan Sorular alanında cevabını alamadığınız tüm sorular için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bize Ulaşın


Saha destek elemanları ise HelpDesk saha desteği hizmetinin bel kemiğini oluşturmaktadır. Oldukça önemli bir rol oynayan ve hem dijital dünyada hem de fiziksel olarak gelişimde büyük avantajlar sunan saha destek elemanları bankacılık sektöründen teknoloji sektörüne dek aklınıza gelebilecek tüm sektörlerde geniş çaplı olarak hizmet sunar. Bixcod firmamıza ait alanında uzman saha destek elemanlarımız sayesinde sizlere en üst düzeyde hizmet sunuyor ve ekonomik, manevi, fiziksel ve dijital hedeflerinize daha kısa sürede ulaşmanızı sağlıyoruz.

Bir şirket olarak müşterilerinize ya da kullanıcılarınıza hem sorunsuz hem kusursuz hem de 7 gün 24 saat boyunca yanıt verebilmek adına sizler de web siteleriniz üzerinden HelpDesk saha desteği alabilirsiniz. Bixcod firmamız sayesinde deneyimli ve alanında uzman, bilgi birikimi oldukça fazla olan ekibimizle çalışabilirsiniz.

Sayılarla Bixcod

Sayılarla Bixcod Bixcod olarak Kurulduğumuz günden bu yana sayısız projede bulunarak müşterilerimizin hayallerindeki projeleri hayata geçirdik. Hayallerinizdeki projenin tüm aşamalarında sizlere hizmet sağlamaktayız.

Yazılım Geliştirme Ve Bakımı
DevOps
Siber Güvenlik
AWS ve Azure Altyapı Desteği
Detaylı Bilgi Al
Müşteri Memnuniyeti

1.400+

Proje

2000+

Mutlu Müşteri

%85

Tekrar Eden Müşteri

%100

Müşteri Memnuniyeti

100+

Deneyimli Profesyonel

168

Hizmet Alanı