Destek Hattı

Destek hattı yazılımları, Bixcod firması olarak sunduğumuz en güncel ve popüler yazılım türlerinden birisidir.

Destek hattı yazılımlarımız sayesinde;

Hızlı yanıt sağlanır.
Üretkenlik artışı
Dil problemleri ortadan kaldırılır.
Anında dönüt verme.
Detaylı Bilgi Al
Hız

Müşteriler ile beklenenden ve istenenden çok daha hızlı bir şekilde iletişime geçilir.

Verimlilik

Verimli bir sistem iletişimin anahtar temelini oluşturmaktadır.

Dil Problemi

 Destek hattı yazılımları sayesinde dil sorunu ortadan kalkar ve müşteri temsilcileri ile müşteriler arasında akıcı bir iletişim meydana gelir.

Profesyonel Yazılım Hizmeti Bixcod İle Sizlerle

Destek Hattı

Destek Hattı

Destek hattı yazılımları, Bixcod firması olarak sunduğumuz en güncel ve popüler yazılım türlerinden birisidir. En iyi müşteri potansiyeline sahip olmak, web sitelerini daha görünür kılmak, gerekli olan tüm ihtiyaçlara yanıt vermek adına destek hattı tüm firmalar için olmazsa olmaz alanlardan birisidir. Kurulumdan gelişme aşamasına, büyümeden masraf azaltma bölümlerine varana dek her açıdan firmanızın iyiliği ve gelişimi için bir desteğe ihtiyaç duymak oldukça normaldir. Bu normalliği benimseyen ve firmasını maddi ve fiziksel açıdan internet dünyasında büyütmek isteyenler için destek hattı hizmetlerimiz hız kesmeden devam etmektedir. Firmanız her ne üzerine olursa olsun, dijital dünyada yer almak için elinizden gelenin en iyisini yapıyor olabilirsiniz. Ancak hem bireysel olarak hem de kurumsal olarak kendinizi net bir şekilde ifade edemediğinizde ya da müşterilerinizin taleplerine doğru yanıtlar sunamadığınız takdirde yapmanız gereken en önemli şey profesyonel düzeyde destek almak ve yönlendirilmektir. Firmanızın uzun vadeli bir şekilde büyüme sağlaması adına sunduğumuz destek hattı yazılımlarımız sayesinde;

 • Web sitenizde her zaman canlı bir destek organizasyonu yer alır.
 • İşletmeler çok daha fazla ciddiye alınır.
 • İşletmelerin sunduğu avantajlar giderek daha da kapsamlı bir hale gelir.
 • Müşterilerin firmaya olan güveni artar.
 • Projelere ve uygulamalara olan ilgi ve talep artar.
 • Web siteleri daha kullanışlı ve fonksiyonel bir hale gelir.
 • Gereksinim duyulan tüm işlemler tek bir panel üzerinden yürütülebilir.
 • Firmalar için etkin ve kalıcı çözümler elde edilir.
 • İş gücünden tasarruf edilerek para ve zamandan da kazanım sağlanır.

 

Destek Hattı
Destek Hattı Nedir?

Destek Hattı Nedir?

Firmalarınıza, şirketlerinize, yeni kurduğunuz ticket mağazalarınıza yepyeni boyutlar kazandırmak, dijital dünyada çok daha kalıcı bir şekilde yer almak ve özellikle de tüm sorunlara kalıcı çözümler üretebilmek adına destek hattı yazılımları daima sizinledir. Tüm işletmelerin, kurumsal ve bireysel olarak taleplerine ve ihtiyaçlarına yönelik bir biçimde özel olarak hazırladığımız yazılımlar sayesinde ajanslarınıza ve projelerinize yeni boyutlar kazandırmaktayız. Genel olarak destek hattı, firmaların, işletmelerin, kurum ve kuruluşların web sitelerinde 7 gün 24 saat boyunca canlı destek sunduğu bir hat olarak kabul edilir. Müşteriler ve kullanıcılar, ürün satın almak ya da herhangi bir hizmetten online olarak yararlanmak istediği zaman anlık akıllarına takılan bazı sorular olabilir.

 

Bu sorulara hem doğru hem de konuyla alakalı detaylı şekilde yanıt alabilmek için o an canlı desteğe ihtiyaç duyabilirler. Ürün hakkında bilgi almak isteyebilirler. Ürün miktarı ya da çeşitliliğiyle alakalı sorular sormak isteyebilirler. Ancak web sitesi üzerinde muhatap olacak herhangi bir kimse bulamadıkları takdirde web sitesine olan güvenleri azabilir. Sitede çok kısa bir süre vakit geçirdikten sonra çıkış yapabilirler. Sorularına cevap bulamadıkları sürece bir daha web sitesine giriş yapmak istemeyebilirler. Bu tür negatif durumlarla karşılaşmamak adına yapılması gereken en önemli eylem destek hattı oluşturmaktır. Hem ürünlerinizle hem de hizmetinizle alakalı bir destek hattı oluşturmak istediğinizde Bixcod firmamız ile iletişime geçebilir ve en profesyonel şekilde yazılım hizmeti alabilirsiniz.

Destek Hattı
Destek Hattı Yazılımı Nedir?

Destek Hattı Yazılımı Nedir?

Firmanız ait web sitesinde bir destek hattı oluşturmak istediğiniz takdirde bu işlem yazılım üzerine yapılmaktadır. Şahsınıza ve firmanıza özel şekilde kodlamalara hazırlanmakta ve web sitesi üzerinde kullanılmaktadır. Bu doğrultuda sunmuş olduğumuz destek hattı yazılım hizmetimizin tamamen size özel olduğunu anlayabilirsiniz. İşletmeler web sitelerinin kalitesini ne kadar ciddiye alırsa, büyümeleri, gelişmeleri, elde edecekleri kâr oranları da doğru orantılı bir şekilde büyüme kaydeder. Burada devreye giren Bixcod destek hattı yazılım hizmetimiz sayesinde;

 • Tamamen kendi web sitenize ait kodlamalarla oluşmuş olan canlı destek hattına sahip olabilirsiniz.
 • Özel yazılım şeklinde hazırlanan destek hattı yazılımlarımız sayesinde iş gücünden tasarruf edebilirsiniz.
 • İş süreçlerini çok daha iyi boyutlarda yürütmeye ve yönetmeye başlayabilirsiniz.
 • Rekabet gücünü arttırarak piyasada daha fazla öne çıkmayı başarabilirsiniz.
 • Sorunların çözümlerini daha kalıcı boyutlarda ve daha uzun vadeli olarak elde edebilirsiniz.
 • İhtiyaç ve taleplere çok daha kısa sürede yanıt oluşturabilirsiniz.
 • Çalışan performansını yükseltebilirsiniz.
 • Verilerin analizini, ölçümlenip raporlanmasını ve sonuçların değerlendirilmesine olanak sunabilirsiniz.
 • Tüm işlemleri canlı destek hattı sayesinde daha pratik hale getirebilirsiniz.
 • Özel yazılım şeklinde hazırlanan destek hattı yazılımlarımız şirket ve işletmelerinizi daha mobil hale getirerek daha geniş kitlelere ulaşmanızı sağlar.
Destek Hattı
Destek Hattı Yazılımının Avantajları Nelerdir?

Destek Hattı Yazılımının Avantajları Nelerdir?

Geleneksel iletişim mecraları kadar popüler olmaya başlayan ve talep gören destek hattı yazılımları sayesinde telefon ve mail üzerinden müşterilerinizle çok daha verimli ve pratik bir biçimde iletişime geçebilirsiniz. Destek hattı yazılımları birden fazla avantaj sunarak tüketiciler için de üreticiler ve satıcılar için de daha fazla ilgi görmeye devam etmektedir. En fazla sunduğu avantajlar şu şekilde sıralanmaktadır;

 • Hız,
 • Verim,
 • Dil problemlerini ortadan kaldırma,
 • Anında dönüt verme.

Hız

Destek hattı yazılımları sayesinde müşteriler ile beklenenden ve istenenden çok daha hızlı bir şekilde iletişime geçilir. İletişim formları ve maillerin yerini alan canlı destek hatları tüketiciler tarafından daha fazla tercih edilmektedir. Bu tercihi geri çevirmemek adına web sitelerinde canlı destek hatlarına ihtiyaç duyulmaktadır. Web sitesi içine kurulan destek hattının hız açısından verimli olması da satıcı ve alıcı arasında iletişim kopukluğu yaşanmadan sürecin geçmesine olanak sağlar.

 

Destek Hattı

Sıkça Sorulan Sorular

Hizmetimiz hakkında detaylı bilgilere SSS alanından ulaşabilirsiniz. Sıkça Sorulan Sorular alanında cevabını alamadığınız tüm sorular için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Bize Ulaşın
Sayılarla Bixcod

Sayılarla Bixcod Bixcod olarak Kurulduğumuz günden bu yana sayısız projede bulunarak müşterilerimizin hayallerindeki projeleri hayata geçirdik. Hayallerinizdeki projenin tüm aşamalarında sizlere hizmet sağlamaktayız.

Yazılım Geliştirme Ve Bakımı
DevOps
Siber Güvenlik
AWS ve Azure Altyapı Desteği
Detaylı Bilgi Al
Müşteri Memnuniyeti

1.400+

Proje

2000+

Mutlu Müşteri

%85

Tekrar Eden Müşteri

%100

Müşteri Memnuniyeti

100+

Deneyimli Profesyonel

168

Hizmet Alanı