Online Eğitim Yazılımı

Online Eğitim yazılımı birçok uygulama için geliştirilmeye ve hizmet şeklinde sunulmaya da devam etmektedir.

Online eğitim yazılımı kurulumunda önemli 4 aşama

Sunucu hazırlıkları
Online eğitim sistemi
Planlama ve uygulama
Yedekleme ve güncelleme
Planlama ve Uygulama

Bir kez alt yapı hazırlandıktan sonra artık tüm ayarlamalar ve uygulamalar bu alt yapı üzerine kurulur.

Online Eğitim Sistemi

En önemli özelliği ise tüm yaş gruplarına hitap eder şekilde hazırlanabilmesidir.

Sunucu Hazırlıkları

En önemli ve birincil kısım alt yapı hazırlığının eksiksiz ve hatasız bir şekilde yapılmasıdır.

Online Eğitim Yazılımı

Teknolojinin giderek gelişmesi ve dünya literatürüne olan etkisi düşünüldüğünde online eğitim yazılımı ve sistemleri de müthiş bir hızla gelişmeye devam etmektedir.

Online Eğitim Yazılımı

Online Eğitim Yazılımı

Online eğitim yazılımı her geçen gün önem kazanmaya devam eden kavramlar arasında yer almaktadır. Özellikle de pandemi süreciyle birlikte çok daha fazla ön plana çıkmayı başaran online sistemler sayesinde gelişmesi ve hedeflerine ulaşması gereken hiçbir durum geride kalmadı. Pandeminin insanların hayatına girmesiyle birlikte popülerlik kazanan online eğitim yazılımı birçok uygulama için geliştirilmeye ve hizmet şeklinde sunulmaya da devam etmektedir. Çeşitli kurum ve kuruluşların profesyonel düzeyde işlemlerini yapmaya devam edebilmesi ve yüz yüze gelinemeyecek durumlarda eğitimlerin aksamaması adına geliştirilen yazılım sistemleri olarak bilinir. Mükemmel bir deneyimle Bixcod tarafından sunulan online eğitim yazılımı sayesinde eğitim sektörü de büyük kayıplar vermekten kurtulmuştur. Hem öğretmenler hem öğrenciler hem de diğer sektörlerde yer alan yönetici ve çalışanlar için ihtiyaçlar ve talepler bu yazılımlar sayesinde online olarak gerçekleştirilmektedir. Online eğitim yazılımı sayesinde;

 • Öğrenci ve öğretmenler arasındaki etkileşim sürekli olarak dinamik ve aktiftir.
 • Etkileşimli sınıflar kurularak öğretmenlerin, öğrenciler için en uygun öğrenme metotlarını tercih etmeleri sağlanır.
 • Canlı ders ve toplantılar düzenlenerek grup şeklinde ya da birebir dersler gerçekleştirilir.
 • Her yerden erişim imkânı olduğundan bilgisayar, akıllı telefon ve tablet gibi tüm cihazlar kullanılarak sistemlere giriş yapılabilir.
 • Online sınav avantajları sayesinde öğrenciler kendilerini deneyebilir.
 • Öğretmenler, öğrencilerinin öğrenme seviyesini rahatlıkla takip etmeye devam edebilir.
Online Eğitim Yazılımı
Online Eğitim Sistemi Nedir?

Online Eğitim Sistemi Nedir?

Bilgisayar ve bilgisayar sistemli şekilde kurulan online eğitim yazılımı günümüzde en fazla hakimiyete sahip programlardan birisidir. Teknolojinin giderek gelişmesi ve dünya literatürüne olan etkisi düşünüldüğünde online eğitim yazılımı ve sistemleri de müthiş bir hızla gelişmeye devam etmektedir. Teknolojinin en fazla hakim olduğu sektörlerden biri de istisnasız eğitim sektörüdür. Özellikle de pandemi ve epidemi durumlarında tüm dünyayı etkisi altına alan salgınlar nedeniyle eğitim sektöründe aksamalar, ertelemeler ve iletişim kopuklukları yaşanmaktadır. Bu kopuklukların önüne geçmek adına kurulan online eğitim yazılımı sayesinde eğitimde teknolojiden en üst seviyede yararlanılmaktadır. Eğitimde yazılım ve teknoloji;

 • Akıllı tahta ve akıllı sınıfları etkileşimli şekilde kullanmayı öngörür.
 • Çeşitli cihazlar üzerinden sistemlere giriş yapılabilir.
 • Okul ve okul dışında öğrenci ve öğretmenlerin iletişimi devam eder.
 • Öğrencilerin başarısı ve gelişimi hatasız bir şekilde sistemler üzerinden takip edilir.
 • Sınav yazılımları sayesinde öğrencilerin dönem dönem bilgi seviyesi ölçülür.
 • Eğitici oyunlar ve bulmaca yazılımları sayesinde okul öncesi ve ilkokul çağı öğrenciler dahi gelişimlerine bir adım önde başlarlar.
 • Çocukların daha fazla eğlenceli vakit geçirmesine, görsel, işitsel ve duygusal açıdan daha fazla somut öğrenime olanak sağlar.
 • Bilgiler, online eğitim yazılımı sistemlerinde çok daha resmi ve güvenilir kaynaklardan elde edilir.

 

Online Eğitim Yazılımı
Online Eğitim Sistemi Nasıl Kurulur?

Online Eğitim Sistemi Nasıl Kurulur?

Online eğitim yazılımı ve sistemi kurmak zor bir eylem gibi görünse de aslında hem oldukça keyifli hem de oldukça basittir. Ancak bu kolaylığı uzmanlar profesyonel düzeyde elde etmek zorundadır. Kodlamadan sunucu hazırlıklarına, alt yapı hazırlıklarından planlama ve uygulama aşamalarına varana dek her bir nokta detaylı ve üst düzey şekilde ele alınmalıdır. Bixcod olarak bizler de bu konuda daima alanında uzman ve deneyimli ekip ile çalışmakta ve online eğitim yazılımı ve sistemlerine dair elimizden gelenin en iyisini sizlere sunmaya gayret göstermekteyiz. Dilediğiniz her an her yerden firmamız ile iletişime geçebilir ve taleplerinize en uygun seçenekleri tercih ederek hizmet alabilirsiniz. Özellikle de pandeminin büyük ölçüde etkilediği eğitim sistemlerini geliştirmek, etkileşimi en üst düzeye çıkarmak ve özellikle de öğrencilerin ve çocukların hayatına somut şekilde dokunmak için çeşitli yazılım türlerimizden faydalanabilirsiniz. Online eğitim yazılımı kurulumunda önemli 4 aşama vardır. Bunlar;

 • Sunucu hazırlıkları,
 • Online eğitim sistemi,
 • Planlama ve uygulama,
 • Yedekleme ve güncelleme

Bu aşamalar uzman bir ekip tarafından profesyonel düzeyde dikkatle geliştirildiği ve hayata geçirildiği takdirde online eğitim yazılımı kalitesini gözler önüne sermektedir. Sürekli olarak yenilikçi, güvenilir, gelişmiş teknolojileri kullanarak yazılımları hayata geçiren bir firma olmanın verdiği gururla hizmetimizi sizlerle buluşturmaktayız.

Online Eğitim Yazılımı
Eğitimde Teknolojiden Nasıl Faydalanılır?

Eğitimde Teknolojiden Nasıl Faydalanılır?

Online eğitim yazılımı ve uzaktan eğitim sistemlerinin giderek daha popüler hale gelmesindeki en önemli nedenlerden birisi, teknolojinin eğitimden uzak tutulmamasıdır. Öğrencilerin ve öğretmenlerin okul dışındaki hayatında da gelişim kaydetmesi adına kurulan online eğitim sistemleri;

 • Öğrenmeyi somut hale getirir.
 • Öğrencileri derse güdüleyerek renkli içerikler sunar.
 • Hem öğrencilerin hem öğretmenlerin motivasyon düzeyini arttırır.
 • Medya okur yazarlığını geliştirir.
 • Sunum hazırlığında ilginç materyallerin kullanımına olanak sağlar.
 • Çeşitli işitsel ve görsel içerikler sunar.
 • Dikkat çekici video ve etkinlikler ile öğrencilerde istek uyandırır.
 • Öğrenciler çok daha somut düzeyde düşünerek öğrendiklerini günlük yaşama aktarabilirler.

 

Online Eğitim Yazılımı Nasıl Hazırlanır?

Tamamen bilgisayar ve bilgisayar tabanlı olarak kurulan online eğitim yazılımı sayesinde eğitimde aksaklıkların ve ertelemelerin önüne geçilmektedir. Günümüzde çok daha popüler ve ek ders görevi görür hale gelen online eğitim yazılımı saatlerce uğraşılması gereken durumların önüne geçmeyi başarmıştır. Bu yazılımların hazırlanması için;

 • Alanında uzman ve profesyonel yazılımcılardan hizmet almak gerekir.
 • Yazılım sistemleri talep ve ihtiyaçları en doğru şekilde karşılamalıdır.
 • Tek bir ders ya da içeriğe bağlı kalmadan birden fazla içerik sunabilmelidir.

Bu özellikleri taşıyan Bixcod firmamız ile iletişime geçerek profesyonel online eğitim yazılımı hizmeti alabilirsiniz. Gerek bireysel gerekse kurumsal olarak firmamız ile çalışarak oldukça kaliteli bir deneyim elde edebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey iletişime geçmektir.

Online Eğitim Yazılımı

Sıkça Sorulan Sorular

Hizmetimiz hakkında detaylı bilgilere SSS alanından ulaşabilirsiniz. Sıkça Sorulan Sorular alanında cevabını alamadığınız tüm sorular için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yazılımımıza her yerden erişim imkânı olduğu için bilgisayar, akıllı telefon ve tablet gibi elektronik cihazlar kullanılarak sistemlere giriş yapılabilir.

Online sınav avantajları sayesinde öğrenciler kendilerini deneyebilir ve sınav yazılımları sayesinde öğrencilerin bilgi seviyesi ölçülebilir.

Tabii ki. Verilecek dersler yaş gruplarına göre kategorize edilebilir. Böylelikle her yaş grubu rahatlıkla yazılımı kullanabilirler.

Sayılarla Bixcod

Sayılarla Bixcod Bixcod olarak Kurulduğumuz günden bu yana sayısız projede bulunarak müşterilerimizin hayallerindeki projeleri hayata geçirdik. Hayallerinizdeki projenin tüm aşamalarında sizlere hizmet sağlamaktayız.

UI/UX Tasarım Hizmeti
Yazılım Hizmeti
Dijital Pazarlama Hizmeti
SEO Hizmeti
Müşteri Memnuniyeti

1.400+

Proje

7000+

Mutlu Müşteri

1.000.000+

E Ticaret Satışı

650.000+

Google Index

168

Hizmet Alanı

23.000+

Reklam