Trendyol Reklamları

Her geçen gün daha fazla önem kazanan ve bu harika site içerisinde müşterilerinize daha kısa sürede ulaşmanızı sağlayan reklamlardır.

Nasıl Yapılır?

Strateji oluşturulur
Hedef kitle incelenir
Reklam tipleri belirlenir
Kampanya bütçesi belirlenir
Trendyol SEO Nedir?

Pazaryerinde yapılan tüm aramalarda web sitesi olarak üst sıralarda çıkmasını sağlayan bir optimizasyon işlemidir.

Trendyol Satışları Nasıl Artar?

Satışlarınızı Trendyol reklamları kullanarak arttırmanız mümkündür.

Önemi?

Trendyol zaman zaman satışını yaptığınız ürünlere yönelik sosyal medya reklamları, televizyon reklamları gibi reklamlarla satışlarınızı arttırmanıza yardımcı olmaktadır.

Trendyol Reklamları

Trendyol reklamları her geçen gün daha fazla önem kazanan ve bu harika site içerisinde müşterilerinize daha kısa sürede ulaşmanızı sağlayan reklamlardır.

Trendyol Reklamları Nedir?

Trendyol Reklamları Nedir?

Trendyol reklamları e-ticaret sektöründe daha fazla ön plana çıkılmasını sağlayan ve dijital açıdan büyümek isteyen girişimcilere bu fırsatı sunan önemli reklam ağlarıdır. Çeşitli kategorilere sahip olan Trendyol e-ticaret merkezi, milyonlarca satıcı ve alıcıyı bir araya getiren önemli bir platformdur. Dilediğiniz her an her yerden erişim sağlayarak alışveriş yapabileceğiniz bu platformda hem satıcı ve üretici hem de tüketici ve alıcı olarak yerinizi alabilirsiniz. Hangi şekilde yer almak isterseniz bu doğrultuda Trendyol reklamları sizi yönlendirecektir. Mağazaları gezmekten hoşlanmayan, yorulmak istemeyen ve daha düşük bütçeli alışveriş yapmak isteyen bir alıcı olduğunuzda Trendyol reklamları size yol gösterici olacak ve alışverişinizi daha keyifli geçirmenize olanak sunacaktır. Aynı şekilde satıcı olduğunuzda ve fiziksel şekilde bir mağaza yürütmek istemediğinizde Trendyol reklamları sayesinde kategori ve ürünlerinizi tanıtabilir ve çok daha geniş kapsamlı müşteri ağına ulaşım sağlayabilirsiniz.

Trendyol Reklamları Nedir?
Trendyol Reklamları

Trendyol Reklamları

Trendyol reklamları her geçen gün daha fazla önem kazanan ve bu harika site içerisinde müşterilerinize daha kısa sürede ulaşmanızı sağlayan reklamlardır. Dijital pazarlama sahasında önemli bir role sahip olan Trendyol reklamları ürünlerin daha geniş kitlelere tanıtılmasına, satışların daha kolay yönetilmesine, depo ve stok durumunun daha yakından takip edilmesine olanak sağlar. Tek bir panel üzerinden Trendyol reklamları hızlıca takip edilebilir. Reklamların alıcılar üzerinde de satıcılar üzerinde de oldukça fazla etkisi vardır. Buna istinaden tüm hazırlık aşamalarını, kurulum aşamalarını ve özellikle de yayın aşamalarını dikkate alan Bixcod firmamız sayesinde Trendyol’a reklam verme faaliyetini verimli şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Trendyol Reklamları Nedir?
Trendyol Reklamı Nasıl Verilir?

Trendyol Reklamı Nasıl Verilir?

Trendyol platformuna reklam vermek istediğiniz zaman Bixcod firmamızla iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Alanında uzman ekibimiz ve yazılımcılarımız sayesinde Trendyol reklamları tamamen istek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda hazırlanır. Reklam hazırlığı ve yayınlama aşamalarında;

 • Bütçe,
 • Yönetilecek olan panel,
 • Kişisel bilgiler,
 • Reklamların tarih aralığı,
 • Reklamların türü önemli bir yer tutar.

Trendyol ol üzerinde yeni bir mağaza açtıysanız ya da açmak istiyorsanız, takip etmeniz gereken reklam oluşturma aşamalarını takip edebilir ve ardından reklamlarınızı en doğru şekilde oluşturabilirsiniz. Bu aşamalar şu şekilde sıralanmaktadır;

 • Reklam yönetimi sayfasına giriş yapılır.
 • Yeni Reklam Oluştur butonuna tıklanır.
 • Kopyala butonunu kullanarak önceden oluşturduğunuz bir reklamı kullanmanız da mümkündür.
 • Daha sonra karşınıza açılan sayfada ürün reklamını ya da reklam tipini seçerek reklam vermeye başlayabilirsiniz.
 • Reklam oluşturacağınız sayfada istenen tüm bilgileri eksiksiz ve hatasız şekilde girmelisiniz.
 • Reklam adına, tarih aralığına, bütçe tipine ve günlük bütçe miktarına karar vermelisiniz.

Tüm bu maddeleri yerine getirebilmek için işletmenize ait özel bir yazılımın olması gerekir. Kişisel, kurumsal ve şirket bazlı açıdan bakıldığında yazılımsız bir şekilde reklam vermek mümkün değildir. Şahsa ya da kuruma ait yazılımların kodlanması ve hazır hale getirilmesi için Bixcod her zaman profesyonel desteği ile sizlerin yanındadır.

Trendyol Reklamları Nedir?
Trendyol SEO Nedir?

Trendyol SEO Nedir?

Trendyol reklamları ile ilk sayfada ve ilk sıralarda yer almak mümkündür. Ancak en az reklam kadar önemli olan bir departman da Trendyol SEO hizmetidir. Binlerce mağaza ve milyonlarca ürünün yer aldığı Trendyol platformu, müşteriler için önemli bir platformdur. Ödeme seçeneklerinin çeşitliliği ve ürünlerin binlerce kategoriye ayrılarak çeşitli renk ve desenlerde sunulması müşterilerin vazgeçilmez ağı olarak kullanılmasına devam etmektedir. Trendyol SEO ise pazaryerinde yapılan tüm aramalarda web sitesi olarak üst sıralarda çıkmasını sağlayan bir optimizasyon işlemidir. Bu sayede;

 • Müşteriler Trendyol platformuna daha hızlı şekilde erişim sağlar.
 • Ürün yükleme işlemleri belirli kriterlere göre verimli şekilde yapılır.
 • Trendyol aramalarında daha iyi sıralamalar kazanılır.
 • Mevcut ürünler kriterlere uygun şekilde düzenlenir.
Trendyol Reklamları Nedir?

Sıkça Sorulan Sorular

Hizmetimiz hakkında detaylı bilgilere SSS alanından ulaşabilirsiniz. Sıkça Sorulan Sorular alanında cevabını alamadığınız tüm sorular için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Sayılarla Bixcod

Sayılarla Bixcod Bixcod olarak Kurulduğumuz günden bu yana sayısız projede bulunarak müşterilerimizin hayallerindeki projeleri hayata geçirdik. Hayallerinizdeki projenin tüm aşamalarında sizlere hizmet sağlamaktayız.

UI/UX Tasarım Hizmeti
Yazılım Hizmeti
Dijital Pazarlama Hizmeti
SEO Hizmeti
Müşteri Memnuniyeti

1.400+

Proje

7000+

Mutlu Müşteri

1.000.000+

E Ticaret Satışı

650.000+

Google Index

168

Hizmet Alanı

23.000+

Reklam